my diary

i wish i had a photo with you

3. dubna 2014 v 21:00 | Teenka

Ještě je na to brzo. Fotit se spolu :D A vlastně proč ne? :)
Máme jich už spoustu. Stále na stejném místě. V zrcadle na chodbě.
Achjo je to článek o ničem...zase. A to přitom mám stále o čem psát. Pořád se něco děje .. Jen nevím jak to zaonačit aby to nevypadalo pořád stejně. :)
Příště snad napíšu něco zajímavýho

teenage problems

25. března 2014 v 20:35 | Teenka
beach | via Tumblr
Taky jste měli tak nádherně minulý čtvrtek a pátek ? :) No u nás bylo 24°C. Ve čtvrtek jsme měli prodlouženou hodinu a tak jsem nestihla busík domů. Zašla jsem se spolužákama do hospůdky na jedno pivo. Jak bylo sluníčko a já moc nejedla tak mě to jedno pivo slušně naložilo. :D Jela jsem pak domů a řikala jsem si jak na mě určitě všichni koukají.
Pátek už byl od začátku super den. Náherný počasí, skvělý a vubec ne nudný hodiny ...a pak jsem přijela domů a šla s Denčou ven. Řešili jsme O. Jak se prostě chová jako malej harant. Asi nevíte o co jde. Jenže to by bylo na dlouho a zas nechci vás tady zatěžovat. Jen stručně - on si svoji holku na večeře brát může, ale já "svýho kluka" nemůžu. Napsal mi děsný zprávy o tom jak ty dva nemužu vubec srovnávat, že to je naprosto nesrovnatelný a úplně něco jinýho. Nasraná jsem šla spát. Kupodivu jsem se fakt vyspala dobře :D - zpátky k pátku. S Deniskou jsem byla venku tak do pěti a v sedm už jsem byla dohodlá na oficiální rande :3. Vzala jsem si šaty a dokonce jsem se líbila sama sobě :D (což se fakt tak často nestává). Večeře byla skvělá. Pizza a papoušek a zabloudění v Mělníku. CHaCHa.
Sobota byla ve znamení GARÁŽparty (aneb MartyParty vol.2 aneb CatParty). Hned vysvětlim .. :D garáž párty protože se konala v garáži..MartyParty protože ta garáž patřilo mýmu kémovi Martymu a catparty ... jednoduše protože tam s náma byla kočka :D malý černý koťátko.
Možná bych mohla dodat nějaký fotky. Pokud je seženu. Jinak V.Š.E. mějte se a já letíím

yes, i've changed...pain does that to people

16. března 2014 v 16:18 | Teenka
DAlší týden v nové škole. Baví mě to. Je to tam uvolněný. Lidi se s tebou baví úplně o všem. Tohle mi vyhovuje. Úplně nová parta lidí, která neví co jsem udělala v minulosti. Začala jsem s čistým štítem. :)
V pátek jsem myslela, že to bude obří nuda. Měla jsem být na párty v Pze, ale nakonec jsem nejela (asi viroza :D). No doma se mi být nechtělo. Napsal mi V. jestli nechci jít ven. Jupíí :D ...šla jsem ráda a naučila se šachy (a hned ho porazila :D)
Sobota byla ve znamení poklidného dne. Učení a odpočívání. Příprava na supr večer. Haha to jsem si jen myslela...šla jsem na narozeninovou večeři s partičkou a O. si tam přivedl tu svoji. Bylo mi špatně. Myslela jsem si, že to unesu. Ale asi to ještě neni taková doba (vlastně jen měsíc). Nesnědla jsem vubec nic...objednala jsem si jen salát a i ten po mně Denča dojedla. Vážně jsem myslela, že to tam vyhodim. Snažila jsem se předstírat, že jsem oukej. Smála se a povídala si i s ní (na ní totiž naštvaná nejsem...jen na NĚJ). Díky bohu, utrpení skončilo a O. musel jet domů nakrmit psíky (joo ty dvě mi chybí :D). Ulevilo se mi. Odjel. No jo jenže tak za patnáct minut jsem viděla přijíždějící auto s modrýma světlama...nojo O přijel na kafe....grrr:X Tohle asi dlouhou dobu nevydržím. NAŠTĚSTÍ přijel V. :) Viděla jsem jak O. se může zbláznit a div neprasknul.
Po chvíli jsem s V. odjela na zábavu do Vražkova. Tam to bylo naprosto super! Vážně. Od minulýho týdne, kdy jsem byla na plese, jsem se tak nepobavila. Ani chvíli nuda. Pila jsem celkem hodně, ale dneska mi je dobře ( jehééj :D ). Přijela jsem domů ve tři. Odvezla mě V. mamka...a V. byl hodně napitej :D

máš docela punkový vzezření

10. března 2014 v 12:41 | Teenka
V sobotu jsem se zůčastnila podnikatelského plesu. Ironie je, že podnikatelský ples pořádala nejmenší vesnice z našeho okolí. Bylo to skvělý. Ani chvíli jsem se nenudila. A protančila střevíce. A opila se. A jeden V. kamarád mi řekl, že mám trochu punkový vzezření, co prej poslouchám. :D jen podle šatů a bot co normálně nosim :D
V neděli jsem odpočívala a dostávala se z kocoviny :D. Ve dvě šla fotit (ještě s kocovinkou :D) a když jsem se dostala po třech hodinách domů myslela jsem že umřu :D fakt mi bylo špatně.
Jinak nic zajímavýho no...:)

you fight harder than you f**k

8. března 2014 v 12:22 | Teenka
Konečně mám pocit, že tu nejsem jen tak do počtu. Mám naplánovaný celý víkend. Žádná nuda.
Včera jsem byla ve škole jen na hodinu. První nám odpadla a tak jsem jela na tu druhou. Stihla jsem si zajet ještě na Pankrác a obhlídnout něco na sebe. Vybrala jsem si boží kraťasy. Jen jsem zjistila, že jsem jaksi bez peněz (opět! ). Když jsem přišla do třídy, byli jsme tam 4. Aha :D. To bude supr konverzace. Ještě k tomu jsme skončili o 15 minut dřív a tak ta jízda do Phy a zpět byla opravdu zbytečná.
Jela jsem domů s Michalem. zase po dlouhý době jsem ho viděla. Tak jsme celkem pokecali. V Roudnici už na mě čekala Denča, že si pujdem koupit lístky na Mácháč festival.
Potom jsme jeli s taťkou k babče oslavit MDŽ. Koupili jsme jí dortíky a bonboniéru, ať si ten život osladí.
No a večer do kina. 300: vzestup říše. "No jak na tohle může někdo jít" říkala jsem si. Usadili jsme se a jediná holka -> JÁ. Nakonec to tak špatný nebylo. Ovšem pokud jste citlivější povahy, a stříkající krev z usekaných rukou a nohou vám nedělá dobře, nedoporučuju.
Uuuh no a největší překvapení pro mě bylo, když jsem spatřila Cooka ze Skins jak hraje jednoho z vojáků...hehe :)
http://data3.whicdn.com/images/92813118/large.jpg

my cup of care is empty

6. března 2014 v 20:41 | Teenka

Včera byl pro mě "náročný" den. (pro mě jakožto lenocha je den kdy aspon hodku nejsem doma fakt náročný :D )
Byla jsem ve škole. Bylo to supr. Vážně mě to tam baví :) což je dobrý znamení. Nejhorší je snad jen to vstávání. To se mi nikdy nechce a říkám si, že dneska bych mohla zůstat doma :D
Jela jsem domů s mojí oblíbenou Kanničkou, která to skoro nestihla na autobus (kvůli blbý tramvaji :D). Dorazily jsme do Rce a běžely k D. pro půjčený sako. :D
Doma jsem se moc neohřála a hnedka upalovala na vlak do Ústí. Chtěla jsem se tam kouknout na moji budoucí (no to je ještě trochu předčasný říkat) fakultu. A byla jsem vážně zklamaná..:/ Myslela jsem si, že to bude vážně hezká fakulta jako filozfická a pedagogická a fakulta grafiky a umění. Achjo. Bohužel neni. Světle zelená, oprýskaná budova. Výhoda je, že naproti sídlí hospůdka.
Udělala jsem si hezkej výlet s V. a našla jsem v C&A boží (ale jako vážně boží :D) koženou bundu. Nádhera. Jen jsem u sebe bohužel neměla takový obnos.

oh please go fuck a cactus

4. března 2014 v 19:10 | Teenka
no one is alone :)
Zase mi začal psát..Nevim o co se snaží. Třeba abych se necítila tak špatně. A nebo prostě jen nechce abych se s tim vypořádala. Nebo mu chybim? Třeba si začal myslet že udělal chybu. My jsme udělali chybu. Fakt už nevim
Řekla jsem si že na kluky budu kašlat. Ano prosím to jsem opravdu řekla. Tak asi proto si teď hraju se třema klukama...ale pozor čistě na slušné vlně. Víte co. Žádné ty nechutné lidské dotyky. (Jasný no ... moje porozchodová já opět nesnáši sex a líbání)
Dneska jsem jela s mojí oblíbenou Kanničkou do školy. Moc jsme nepokecaly protože jsem byla naprosto utahaná :) (ani nebylo z čeho). Naštvala mě HA. A už jsem tak trochu zapadla do třídy. Pozvali mě na čtvrteční párty. Tak si ještě musim zařídit bydleníčko v Praze.
Co vy plánujete na víkend ? :)

time to be a unicorn

3. března 2014 v 11:38 | Teenka
Jak si užíváte první dny jara? :) U nás je nádherně. Sluníčko, teplo a už je ve vzduchu to jaro cítit.
Včera jsem byla vytažená na vodnici. Na střelnici. Jen ve dvou.(A možná si už vodnici nikdy nedám. byla dobrá (broskvová) jenže dneska jsem to odnesla silnou migrénou. Takže jsem zůstala doma. Nešla jsem do školy na kterou jsem se fakt po těch prázdninách těšila.) Nakonec se k nám připojili i jeho kamarádi a jeli jsme do KFC. V jedenáct večer. Bylo mi po tom blbě ještě ráno.
A vy drbny co vás tak baví ničit mi život...Jděte se vycpat, nejlépe tam kam se váš druh chodívá vycpat.!

stupid thing just break my happiness

5. ledna 2014 v 21:20 | Teenka
Sad love | via Tumblrto je tak vše!

don'T let stupid things break your happiness

4. ledna 2014 v 14:00 | Teenka
Untitled
Jak to u vás vypadá? :) Začal rok 2014 lépe než ten předchozí?
Já mám každoroční novoroční krizovku. Ať už se jedná o rodinu, přátelství, kluka, Je to jedno. Na začátku roku se mi vždycky všechno pokazí.
Říkám si proč? Proč prostě ten rok nemůže dobře začít. Třeba se mi někdo chce posmtít. Mne si ruce a říká si "teď ti to osolíme...muhahahaha"..Jo jasně. Fakt super. Díky.
Každoročně doufám, že po strašném a pekelném začátku to bude už jen lepší. A ono se to občas vyplní. Rok 2013 taky hned nezačal nejlépe. A byl celkem fajn. :)
Tenhle by mohl být ještě lepší.
Doufám v to.
Mějte se a smějte se.
A k povzbuzení vám sem dám jednu supr písničku

red coat > blue coat

15. září 2013 v 16:58 | Teenka
Untitled
Nutně, ale opravdu nutně jsem si ho potřebovala koupit. Podzimní kabát. Nejlépe v tmavě modré nebo černé barvě. Ale zase jsem váhala. Podzimní kabát přímo vybízí k pestré barvě. Ale nakonec jsem si koupila tmavě modrý. Je úžasný.
Néé toto nemá být nájezd na dalších z mnoha fashion blogů. Jen jsem se chtěla pochlubit :)
Měla jsem hned možnost ho vyzkoušet. Tatkovi k svátku jsem koupila lístky do divadla Rokoko na představení Monthy Python a létající cirkus. Těšila jsem se tam, protože vidět předělání této anglické skupiny do češtiny mě zajímalo. Mohli to podat naprosto špatně. Ale jim to docela šlo.( Kdyby někdo neznal Monthy Python tak ZDE )
Pátek 13. Máte z něj strach nebo tomu nevěříte? Já osobně razím názor, že když se bude chtít něco zkazit, nebude to čekat na pátek 13 al zkazí se to prostě v tu nejnevhodnější chvíli :D. Tzv. Murphyho zákon. Hehe. Pro mě tenhle den byl vážně super. Ráno jsem odjela s O na chatu a tam jsem mu pomáhala dodělávat. Sádrovat a vytrhávat plevel a tak. V pět hodin jsme jeli na dočesnou na chmel. Byla to sranda. Jen škoda, že jsme pak zase odjeli. Určitě by se to rozjelo. Odjeli jsme záměrně, protože byla naplánovaná akce. House party s deskovými hrami. Cluedo a Activity. Hech. Dlouho jsem se tak nenasmála. :D

Rychlosilnice na Chomutov obsahuje velké množství štětek

10. září 2013 v 14:51 | Teenka
(Kannčo škoda že to není vidět, ale ta fotka je pro tebe :P)
Na víkend v Krušných horách. Nádherný víkend. Byla jsem v Karlových Varech a taky na houbách a nasbírala jsem toho fakt hodně.
Přijeli jsme na chatu asi tak v 9 večer. Byli jsme utahaný a tak jsme se najedli a hned šli spát. Pokoj obložený dřevem, pec v kuchyni a velká postel. Vážně krásná chata. Druhý den jsme vstali, nasnídali se a v 10 hodin vyrazili. První zastávka Karlovy Vary. Samé luxusní budovy s velkými fontánami, Rus na každém rohu stejně tak jako luxusní obchody. Ochutnala jsem prameny 32°C, 50°C, 72°C... ani jeden mi nechutnal. Koupili jsme suvenýry kamarádům a jeli "o dům" dál. Další zastávka měla být Jáchymov. Nakonec jsme jím jen projeli, protože nikde žádná super restaurace. Jeli jsme tedy až na Boží Dar. Mix Gril pro dva byl tak mňamozní :D. Ogrilovaná krkovička a kuřecí masi s opečenýma bramborama na cibulce a slanině. Potěšení na duši(spíš v žaludku :D). Pak už jsme jeli domů.
Druhý den byl o houbách. Houb,y houby, všude houby. Fuj jak já je nemám ráda.

i like smelling new books

4. září 2013 v 16:18 | Teenka
book
Dnes jsem si vydělala pár stovek :). Byla ve škole burza učebnic. Prohrabala jsem snad všechny poličky v mém pokoji a prodala jsem většinu. Maturitní otázky mi zůstaly. Jsem ráda, že jsem své vědomosti předala dál. V trochu jiné formě. Těším se na nová skripta a nové knížky. Mám ráda jejich vůni.
Prohlížela jsem si jeden blog a najednou na mě vyskočila zpráva "Smrtící brambory. Žena (41) snědla otrávené brambory." Vážně hrůza. Je to děsný číst stále srdcervoucí zprávy o tom jak jedna babička skočila na úžasný nový tarif nového operátora.
Těším se na víkend. Jsem pozvaná na krásný a romantický víkend. Do Krušných hor.
Dozvěděla jsem se, že V řikala K, která to řikala A, která to řekla A a ta to řekla A....noo a ta to řekla mě :D Prý mám veliký průšvih. Můj otec přišel na jednu hrozně moc tajnou věc která se stala. HeHe...ta věc se vubec nestala. Jen drby. 4 holky, které o mě už neví vubec nic :D Zbožnuju totady v tom maloměstě.

smile and walk

2. září 2013 v 16:11 | Teenka
http://data.whicdn.com/images/18247045/November-22-2011-00-39-17-665415_large.jpeg

On je tak super. Vzali ho. HEHE :D. Miluju kluky v uniformách.
Už první školní den. Mě to čeká až 16.září. Jdu na všcht. Moc se mi tam nechce.
Byl jste někdo v Chlumci? Konala se tam rekonstrukce bitvy. 200. výročí Napoleonské bitvy. byla jsem tam u letáčků a prodávala jsem magnetky na ledničku. Tak pokud se vám doma objevila magnetka s francouzským, rakouským, pruským a nebo ruským vojákem, tak ta je ode mě. :D (hehe)
Mám teď celkem problém s řízením. Bojím se sednout do auta. Nevim proč.. Achjo potřebuju se toho zbavit. Ve středu bych měla začít řídit.
To je tak VŠE a mějte se :P

před očima mývám šmouhu

28. srpna 2013 v 9:14 | Teenka
Vicky Cristina Barcelona | via Tumblr
už zase .. takzvaná aura se mi objevila a už vidim jak za hodinu nebudu moc snést ani ten nejmenší otřes, zvuk nebo silnou barvu.
zabte mě někdo.

konečně

26. srpna 2013 v 21:33 | Teenka
Grandmothers... | via Facebook
Jsem na prázdninách u babičky :) uhuuu takže spousta dobrého jídla, veget na zahrádce a to ticho...to nádherné ticho které ruší jen turování motoru u traktoru od sousedů ... těch užasnejch sousedů (nemám je ráda)
Nic zajímavýho se neděje. Jsem bud jen doma nebo jen u něj. Neříkám že bych se nudila. I když dneska už to byla docela tragedie. Už jsem fakt nevěděla co dělat.
Babča mě zachránila. Jsem ráda že jsem tu. :D HEHE
Jdu si užívat ten klídek.

malá vysokoškolačka

24. srpna 2013 v 10:24 | Teenka
hehe...tak jsem byla na zápise na vysokou. Nejdřív se mi tam nechtělo, ale teď už se doela těšim. Nový lidé a prostředí. Neřikám že mi nebude gympl chybět :D byla to prostě duležitá část mého života. Vlastně na gymnáziu jsem zažila ty nejlepší i ty nejhorší zážitky mého života :D
Alespon mi všcht pomuže uspořádat si v hlavě kam bych doopravdy chtěla. Protože jsem to nevěděla. Hlásila jsem se na vysokou ale věděla jsem že to rozhodně dělat nechci :). I když ted už to vím :) ...a pomohla mi k tomu taková malá věc. Navštívení mého taťky v práci. A vim že by mě to bavilo :D
http://data.whicdn.com/images/74139066/large.jpg

keep calm & love minions

21. července 2013 v 12:08 | Teenka
Untitled
Z ničeho nic se roztrhl pytel s tzv. minions. Jsou všude :) McD a taky Kinder vajíčka a taky propisky penály tašky. :D Musím se přiznat že i já jednoho mám. Z McD. Tleská. :D

lazy weekend

7. července 2013 v 13:11 | Teenka
Byla jsem fotit s jedním super fotografem > HERE
Navlíkl mě do šatů s obří sukní a jeho manželka mě nalíčila. Přišla jsem si fak skvěle. Až na ty miliony lidí co kolem mě chodili a mysleli si že jsem nevěsta bez ženicha :D.
Přišla jsem si vážně jako hvězda, když ke mně přišel kluk ještě s dvěma kámošema a požádali o vyfocení :D

just because people think you're nothing...

5. července 2013 v 15:26 | Teenka
Tumblr

Hehe .. tohle byl celkem náročnej půlrok :)
Vlastně to nebyl ani půl rok. 5 měsíců. 5měsíců od doby kdy jsem přestala být tou super sestrou a stala jsem se vyvrhelem, které prostě naše maloměsto má rádo. Když už se jím jednou stanete, je těžké se vrátit zpět :) Nikdo už vám nevěří a vymýšlí si na vás i věci co by vám v životě nevyšli z pusy.
 
 

Reklama