Březen 2014

teenage problems

25. března 2014 v 20:35 | Teenka |  my diary
beach | via Tumblr
Taky jste měli tak nádherně minulý čtvrtek a pátek ? :) No u nás bylo 24°C. Ve čtvrtek jsme měli prodlouženou hodinu a tak jsem nestihla busík domů. Zašla jsem se spolužákama do hospůdky na jedno pivo. Jak bylo sluníčko a já moc nejedla tak mě to jedno pivo slušně naložilo. :D Jela jsem pak domů a řikala jsem si jak na mě určitě všichni koukají.
Pátek už byl od začátku super den. Náherný počasí, skvělý a vubec ne nudný hodiny ...a pak jsem přijela domů a šla s Denčou ven. Řešili jsme O. Jak se prostě chová jako malej harant. Asi nevíte o co jde. Jenže to by bylo na dlouho a zas nechci vás tady zatěžovat. Jen stručně - on si svoji holku na večeře brát může, ale já "svýho kluka" nemůžu. Napsal mi děsný zprávy o tom jak ty dva nemužu vubec srovnávat, že to je naprosto nesrovnatelný a úplně něco jinýho. Nasraná jsem šla spát. Kupodivu jsem se fakt vyspala dobře :D - zpátky k pátku. S Deniskou jsem byla venku tak do pěti a v sedm už jsem byla dohodlá na oficiální rande :3. Vzala jsem si šaty a dokonce jsem se líbila sama sobě :D (což se fakt tak často nestává). Večeře byla skvělá. Pizza a papoušek a zabloudění v Mělníku. CHaCHa.
Sobota byla ve znamení GARÁŽparty (aneb MartyParty vol.2 aneb CatParty). Hned vysvětlim .. :D garáž párty protože se konala v garáži..MartyParty protože ta garáž patřilo mýmu kémovi Martymu a catparty ... jednoduše protože tam s náma byla kočka :D malý černý koťátko.
Možná bych mohla dodat nějaký fotky. Pokud je seženu. Jinak V.Š.E. mějte se a já letíím

yes, i've changed...pain does that to people

16. března 2014 v 16:18 | Teenka |  my diary
DAlší týden v nové škole. Baví mě to. Je to tam uvolněný. Lidi se s tebou baví úplně o všem. Tohle mi vyhovuje. Úplně nová parta lidí, která neví co jsem udělala v minulosti. Začala jsem s čistým štítem. :)
V pátek jsem myslela, že to bude obří nuda. Měla jsem být na párty v Pze, ale nakonec jsem nejela (asi viroza :D). No doma se mi být nechtělo. Napsal mi V. jestli nechci jít ven. Jupíí :D ...šla jsem ráda a naučila se šachy (a hned ho porazila :D)
Sobota byla ve znamení poklidného dne. Učení a odpočívání. Příprava na supr večer. Haha to jsem si jen myslela...šla jsem na narozeninovou večeři s partičkou a O. si tam přivedl tu svoji. Bylo mi špatně. Myslela jsem si, že to unesu. Ale asi to ještě neni taková doba (vlastně jen měsíc). Nesnědla jsem vubec nic...objednala jsem si jen salát a i ten po mně Denča dojedla. Vážně jsem myslela, že to tam vyhodim. Snažila jsem se předstírat, že jsem oukej. Smála se a povídala si i s ní (na ní totiž naštvaná nejsem...jen na NĚJ). Díky bohu, utrpení skončilo a O. musel jet domů nakrmit psíky (joo ty dvě mi chybí :D). Ulevilo se mi. Odjel. No jo jenže tak za patnáct minut jsem viděla přijíždějící auto s modrýma světlama...nojo O přijel na kafe....grrr:X Tohle asi dlouhou dobu nevydržím. NAŠTĚSTÍ přijel V. :) Viděla jsem jak O. se může zbláznit a div neprasknul.
Po chvíli jsem s V. odjela na zábavu do Vražkova. Tam to bylo naprosto super! Vážně. Od minulýho týdne, kdy jsem byla na plese, jsem se tak nepobavila. Ani chvíli nuda. Pila jsem celkem hodně, ale dneska mi je dobře ( jehééj :D ). Přijela jsem domů ve tři. Odvezla mě V. mamka...a V. byl hodně napitej :D

máš docela punkový vzezření

10. března 2014 v 12:41 | Teenka |  my diary
V sobotu jsem se zůčastnila podnikatelského plesu. Ironie je, že podnikatelský ples pořádala nejmenší vesnice z našeho okolí. Bylo to skvělý. Ani chvíli jsem se nenudila. A protančila střevíce. A opila se. A jeden V. kamarád mi řekl, že mám trochu punkový vzezření, co prej poslouchám. :D jen podle šatů a bot co normálně nosim :D
V neděli jsem odpočívala a dostávala se z kocoviny :D. Ve dvě šla fotit (ještě s kocovinkou :D) a když jsem se dostala po třech hodinách domů myslela jsem že umřu :D fakt mi bylo špatně.
Jinak nic zajímavýho no...:)

you fight harder than you f**k

8. března 2014 v 12:22 | Teenka |  my diary
Konečně mám pocit, že tu nejsem jen tak do počtu. Mám naplánovaný celý víkend. Žádná nuda.
Včera jsem byla ve škole jen na hodinu. První nám odpadla a tak jsem jela na tu druhou. Stihla jsem si zajet ještě na Pankrác a obhlídnout něco na sebe. Vybrala jsem si boží kraťasy. Jen jsem zjistila, že jsem jaksi bez peněz (opět! ). Když jsem přišla do třídy, byli jsme tam 4. Aha :D. To bude supr konverzace. Ještě k tomu jsme skončili o 15 minut dřív a tak ta jízda do Phy a zpět byla opravdu zbytečná.
Jela jsem domů s Michalem. zase po dlouhý době jsem ho viděla. Tak jsme celkem pokecali. V Roudnici už na mě čekala Denča, že si pujdem koupit lístky na Mácháč festival.
Potom jsme jeli s taťkou k babče oslavit MDŽ. Koupili jsme jí dortíky a bonboniéru, ať si ten život osladí.
No a večer do kina. 300: vzestup říše. "No jak na tohle může někdo jít" říkala jsem si. Usadili jsme se a jediná holka -> JÁ. Nakonec to tak špatný nebylo. Ovšem pokud jste citlivější povahy, a stříkající krev z usekaných rukou a nohou vám nedělá dobře, nedoporučuju.
Uuuh no a největší překvapení pro mě bylo, když jsem spatřila Cooka ze Skins jak hraje jednoho z vojáků...hehe :)
http://data3.whicdn.com/images/92813118/large.jpg

my cup of care is empty

6. března 2014 v 20:41 | Teenka |  my diary

Včera byl pro mě "náročný" den. (pro mě jakožto lenocha je den kdy aspon hodku nejsem doma fakt náročný :D )
Byla jsem ve škole. Bylo to supr. Vážně mě to tam baví :) což je dobrý znamení. Nejhorší je snad jen to vstávání. To se mi nikdy nechce a říkám si, že dneska bych mohla zůstat doma :D
Jela jsem domů s mojí oblíbenou Kanničkou, která to skoro nestihla na autobus (kvůli blbý tramvaji :D). Dorazily jsme do Rce a běžely k D. pro půjčený sako. :D
Doma jsem se moc neohřála a hnedka upalovala na vlak do Ústí. Chtěla jsem se tam kouknout na moji budoucí (no to je ještě trochu předčasný říkat) fakultu. A byla jsem vážně zklamaná..:/ Myslela jsem si, že to bude vážně hezká fakulta jako filozfická a pedagogická a fakulta grafiky a umění. Achjo. Bohužel neni. Světle zelená, oprýskaná budova. Výhoda je, že naproti sídlí hospůdka.
Udělala jsem si hezkej výlet s V. a našla jsem v C&A boží (ale jako vážně boží :D) koženou bundu. Nádhera. Jen jsem u sebe bohužel neměla takový obnos.

oh please go fuck a cactus

4. března 2014 v 19:10 | Teenka |  my diary
no one is alone :)
Zase mi začal psát..Nevim o co se snaží. Třeba abych se necítila tak špatně. A nebo prostě jen nechce abych se s tim vypořádala. Nebo mu chybim? Třeba si začal myslet že udělal chybu. My jsme udělali chybu. Fakt už nevim
Řekla jsem si že na kluky budu kašlat. Ano prosím to jsem opravdu řekla. Tak asi proto si teď hraju se třema klukama...ale pozor čistě na slušné vlně. Víte co. Žádné ty nechutné lidské dotyky. (Jasný no ... moje porozchodová já opět nesnáši sex a líbání)
Dneska jsem jela s mojí oblíbenou Kanničkou do školy. Moc jsme nepokecaly protože jsem byla naprosto utahaná :) (ani nebylo z čeho). Naštvala mě HA. A už jsem tak trochu zapadla do třídy. Pozvali mě na čtvrteční párty. Tak si ještě musim zařídit bydleníčko v Praze.
Co vy plánujete na víkend ? :)

time to be a unicorn

3. března 2014 v 11:38 | Teenka |  my diary
Jak si užíváte první dny jara? :) U nás je nádherně. Sluníčko, teplo a už je ve vzduchu to jaro cítit.
Včera jsem byla vytažená na vodnici. Na střelnici. Jen ve dvou.(A možná si už vodnici nikdy nedám. byla dobrá (broskvová) jenže dneska jsem to odnesla silnou migrénou. Takže jsem zůstala doma. Nešla jsem do školy na kterou jsem se fakt po těch prázdninách těšila.) Nakonec se k nám připojili i jeho kamarádi a jeli jsme do KFC. V jedenáct večer. Bylo mi po tom blbě ještě ráno.
A vy drbny co vás tak baví ničit mi život...Jděte se vycpat, nejlépe tam kam se váš druh chodívá vycpat.!