red coat > blue coat

15. září 2013 v 16:58 | Teenka |  my diary
Untitled
Nutně, ale opravdu nutně jsem si ho potřebovala koupit. Podzimní kabát. Nejlépe v tmavě modré nebo černé barvě. Ale zase jsem váhala. Podzimní kabát přímo vybízí k pestré barvě. Ale nakonec jsem si koupila tmavě modrý. Je úžasný.
Néé toto nemá být nájezd na dalších z mnoha fashion blogů. Jen jsem se chtěla pochlubit :)
Měla jsem hned možnost ho vyzkoušet. Tatkovi k svátku jsem koupila lístky do divadla Rokoko na představení Monthy Python a létající cirkus. Těšila jsem se tam, protože vidět předělání této anglické skupiny do češtiny mě zajímalo. Mohli to podat naprosto špatně. Ale jim to docela šlo.( Kdyby někdo neznal Monthy Python tak ZDE )
Pátek 13. Máte z něj strach nebo tomu nevěříte? Já osobně razím názor, že když se bude chtít něco zkazit, nebude to čekat na pátek 13 al zkazí se to prostě v tu nejnevhodnější chvíli :D. Tzv. Murphyho zákon. Hehe. Pro mě tenhle den byl vážně super. Ráno jsem odjela s O na chatu a tam jsem mu pomáhala dodělávat. Sádrovat a vytrhávat plevel a tak. V pět hodin jsme jeli na dočesnou na chmel. Byla to sranda. Jen škoda, že jsme pak zase odjeli. Určitě by se to rozjelo. Odjeli jsme záměrně, protože byla naplánovaná akce. House party s deskovými hrami. Cluedo a Activity. Hech. Dlouho jsem se tak nenasmála. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama