Září 2013

red coat > blue coat

15. září 2013 v 16:58 | Teenka |  my diary
Untitled
Nutně, ale opravdu nutně jsem si ho potřebovala koupit. Podzimní kabát. Nejlépe v tmavě modré nebo černé barvě. Ale zase jsem váhala. Podzimní kabát přímo vybízí k pestré barvě. Ale nakonec jsem si koupila tmavě modrý. Je úžasný.
Néé toto nemá být nájezd na dalších z mnoha fashion blogů. Jen jsem se chtěla pochlubit :)
Měla jsem hned možnost ho vyzkoušet. Tatkovi k svátku jsem koupila lístky do divadla Rokoko na představení Monthy Python a létající cirkus. Těšila jsem se tam, protože vidět předělání této anglické skupiny do češtiny mě zajímalo. Mohli to podat naprosto špatně. Ale jim to docela šlo.( Kdyby někdo neznal Monthy Python tak ZDE )
Pátek 13. Máte z něj strach nebo tomu nevěříte? Já osobně razím názor, že když se bude chtít něco zkazit, nebude to čekat na pátek 13 al zkazí se to prostě v tu nejnevhodnější chvíli :D. Tzv. Murphyho zákon. Hehe. Pro mě tenhle den byl vážně super. Ráno jsem odjela s O na chatu a tam jsem mu pomáhala dodělávat. Sádrovat a vytrhávat plevel a tak. V pět hodin jsme jeli na dočesnou na chmel. Byla to sranda. Jen škoda, že jsme pak zase odjeli. Určitě by se to rozjelo. Odjeli jsme záměrně, protože byla naplánovaná akce. House party s deskovými hrami. Cluedo a Activity. Hech. Dlouho jsem se tak nenasmála. :D

Rychlosilnice na Chomutov obsahuje velké množství štětek

10. září 2013 v 14:51 | Teenka |  my diary
(Kannčo škoda že to není vidět, ale ta fotka je pro tebe :P)
Na víkend v Krušných horách. Nádherný víkend. Byla jsem v Karlových Varech a taky na houbách a nasbírala jsem toho fakt hodně.
Přijeli jsme na chatu asi tak v 9 večer. Byli jsme utahaný a tak jsme se najedli a hned šli spát. Pokoj obložený dřevem, pec v kuchyni a velká postel. Vážně krásná chata. Druhý den jsme vstali, nasnídali se a v 10 hodin vyrazili. První zastávka Karlovy Vary. Samé luxusní budovy s velkými fontánami, Rus na každém rohu stejně tak jako luxusní obchody. Ochutnala jsem prameny 32°C, 50°C, 72°C... ani jeden mi nechutnal. Koupili jsme suvenýry kamarádům a jeli "o dům" dál. Další zastávka měla být Jáchymov. Nakonec jsme jím jen projeli, protože nikde žádná super restaurace. Jeli jsme tedy až na Boží Dar. Mix Gril pro dva byl tak mňamozní :D. Ogrilovaná krkovička a kuřecí masi s opečenýma bramborama na cibulce a slanině. Potěšení na duši(spíš v žaludku :D). Pak už jsme jeli domů.
Druhý den byl o houbách. Houb,y houby, všude houby. Fuj jak já je nemám ráda.

i like smelling new books

4. září 2013 v 16:18 | Teenka |  my diary
book
Dnes jsem si vydělala pár stovek :). Byla ve škole burza učebnic. Prohrabala jsem snad všechny poličky v mém pokoji a prodala jsem většinu. Maturitní otázky mi zůstaly. Jsem ráda, že jsem své vědomosti předala dál. V trochu jiné formě. Těším se na nová skripta a nové knížky. Mám ráda jejich vůni.
Prohlížela jsem si jeden blog a najednou na mě vyskočila zpráva "Smrtící brambory. Žena (41) snědla otrávené brambory." Vážně hrůza. Je to děsný číst stále srdcervoucí zprávy o tom jak jedna babička skočila na úžasný nový tarif nového operátora.
Těším se na víkend. Jsem pozvaná na krásný a romantický víkend. Do Krušných hor.
Dozvěděla jsem se, že V řikala K, která to řikala A, která to řekla A a ta to řekla A....noo a ta to řekla mě :D Prý mám veliký průšvih. Můj otec přišel na jednu hrozně moc tajnou věc která se stala. HeHe...ta věc se vubec nestala. Jen drby. 4 holky, které o mě už neví vubec nic :D Zbožnuju totady v tom maloměstě.

smile and walk

2. září 2013 v 16:11 | Teenka |  my diary
http://data.whicdn.com/images/18247045/November-22-2011-00-39-17-665415_large.jpeg

On je tak super. Vzali ho. HEHE :D. Miluju kluky v uniformách.
Už první školní den. Mě to čeká až 16.září. Jdu na všcht. Moc se mi tam nechce.
Byl jste někdo v Chlumci? Konala se tam rekonstrukce bitvy. 200. výročí Napoleonské bitvy. byla jsem tam u letáčků a prodávala jsem magnetky na ledničku. Tak pokud se vám doma objevila magnetka s francouzským, rakouským, pruským a nebo ruským vojákem, tak ta je ode mě. :D (hehe)
Mám teď celkem problém s řízením. Bojím se sednout do auta. Nevim proč.. Achjo potřebuju se toho zbavit. Ve středu bych měla začít řídit.
To je tak VŠE a mějte se :P