Duben 2012

for your n-day you get pack of potatoes

19. dubna 2012 v 17:07 | Teenka |  my diary

Včera byl zase super den :) Dostala jsem za jedna z neznámého vzorku z chemie :D vážně mám ze sebe radost!! :D
Po škole mi napsal Peťan jestli nechci jít na vodnici (ještě s lufím a záhym) :D .. Tak jsem řekla že chci :D protože jsem s nima fakt dlouho nebyla venku (ironie :D ) ... Bylo to super ! :D Takhle jsem se dlouho nenasmála :) Až jsem z toho brečela :D Pak jsme vyrazili do Snack Baru a tam jsme si dali to skvělý pivko pomerančový :D .. MNAMKa!

Kristian is gay...so don't touch me !!

14. dubna 2012 v 12:11 | Teenka |  my diary
"Hvězdy vám radí, abyste se naučili vnímat váš vztah z jiného úhlu pohledu. Pokuste se ho brát jako úžasný zážitek v přítomnosti a hloubáním o budoucnosti nemarněte zbytečně čas. Svůj protějšek přece milujete, a tak máte mnohem lepší věci na práci."

prostě se mi to líbí a myslim si že pro tentokrát má horoskop pravdu :D .. ale tak každý si to může vyložit jak chce :D ..drink it like Cassanova

11. dubna 2012 v 14:58 | Teenka |  my diary
Tumblr_l5dnzlemg11qbz5pio1_500_large

Pivko s Martou, Ančí a Lufím :) Bylo to kůůl. Nejdřív jsme šli na pivo zadarmo, protože se otevíral nový obchod. Vietnamci nabízeli zdarma chlebíčky a pivo. Proč tam nejít ? :D .. Jenže pivo došlo, zrovna když docházelo na mě a na Ančí ( taky jsem málem vzala cizí, napul vypitý pivo a chtěla ho dát Lufímu :D ) a tak jsme se teda rozhodli odejít. Po cestě Lufí navrhnul že ve Snacku mají nový točený pšeničný POMERANČOVÝ pivo. MNAMKA! :D Ihned jsme tam zamířili... Vypadalo a chutnalo skvěle. Dokonce si mužete i vybrat způsob jakým ho budete pít (já osobně příště vyzkouším Cassanovu :P )


don't cry, bitch!

9. dubna 2012 v 17:46 | Teenka |  my diary
529120_263613447066699_100002541363654_568555_816230872_n_large

nejhorší den ... a přitom se to zdálo být jako den plný odpočinku a klidu... ke konci se to změnilo ve strašný chvilky...řešila jsem s ním co a jak... nakonec to vypadalo že se vlastně loučíme. Zavřela jsem za ním dveře a rozbrečela se.
to je vše

love makes my tummy feel funny

8. dubna 2012 v 16:04 | Teenka |  my diary
535447_10151471454410607_224490730606_23776993_1096607604_n.jpg_effected-002_large

Konečně jsem se s mojí T. a taky Ančí vydaly na FL. Chodím tam s T. skoro pořád ale prostě s Ančí jsem tam ještě nebyla a taky jsme si to užily.
Pití, tancování a potom chlazení a chození sem a tam :D .. to je většinou naše FL .. velkou roli tam hraje to tancování .. :))
Nejdřív jsme šly do rendy kde byl Velikonoční rozjezd za 4 pětky :D..řikala jsem si že tam mě nikdo nedostane .. :D nakonec dostal(a) :D Sedly jsme si ke klukům a měly dobrou vodnici. Asi tak po hodině a pul jsme nasedly do auta a jely na FL... :D nikdo tam nebyl :D fakt jsem se tam cítila divně ... nakonec se to rozjelo a bylo to dobrý.
Zvlášt to jedno překvapení, které mě pořád ohromuje (fakt jsem rááda ♥ > A. tam přijel)

tea & milk > that makes you high

7. dubna 2012 v 13:09 | Teenka |  my diary
Tumblr_lxveu13clv1qard44o1_500_large

První den prázdnin dopadl celkem vtipně...Byla jsem venku s A. a vubec se mi nechtělo domů. Ale musela jsem protože když se musí tak se musí ( WC :D ) Odvezl mě domů a já už jsem rychlostí blesku házela do tašky snad všechny dobroty co mi přišly pod ruku. Úkol byl jasný: Oslavit a překvapit a rozveselit Anču. Myslím, že se nám to docela povedlo.Nejlepší na tom bylo že jsme se sešly všechny ( celá Elita :D jak to bylo super!! )
Pily jsme a jedly jsme a pak jsme pily a vlastně nepily :D přišla jsem si vážně docela HIGH :D Nakonec jsme se rozhodly, že pujdeme do Libuše. Jojo .. byla zavřená :D .. Tak jsme se odebraly směr šance, ale už jen já a Anča (možná bylo dobře, že holky nešly :D :D )

po tomhle večeru jsem zjistila jací jsou vlastně kluci parchanti (jen někteří). Těch mnoho smsek... :D ste si mohli ušetřit pánové !!!

horoskop

5. dubna 2012 v 16:08 | Teenka |  my diary

Horoskop na dnešní den

Máte potřebu být s vaším partnerem jedno tělo, jedna duše. Chcete s ním sdílet všechny své radosti i strasti. Uvědomte si ale, že ho zbytečně zatěžujete přílišnými informacemi. Řiďte se raději heslem mlčeti zlato a nechte si také něco pro sebe.
Láska a přátelství
Čerstvě zamilovaní jedinci by dnes rádi představili svůj nový objev přátelům. Společná zábava se dobře rozproudí.
Peníze a práce
Pustíte se do výměny názorů s nadřízeným. Jste si jistí v podpatcích, ale jeho argumenty budou neprůstřelně logické.
Rodina a vztahy
Někdo z rodiny vám svěří své tajemství a požádá vás, abyste si ho nechali pro sebe. Pokušení bude velké, ale vytrváte.
Zdraví a kondice
Vaše vnitřní energie začíná nabírat nový dech. Podpořte tento příznivý proces neošizeným spánkem a pravidelnou relaxací.
Aktivity vhodné pro dnešní den
Sjednání penzijního připojištění, jednoduché domácí práce, zábava s přáteli, rozmazlující péče o tělesnou schránku.


:) bylo by to super

McSmažák

5. dubna 2012 v 11:15 | Teenka |  my diary
Tumblr_lw9zo5y5gh1qcilcao1_500_large

včera konečně poslední den školy. Sice jen na krátkou chvíli ale prostě prázdniny už začínají :D .. A tak jsme šli hned si někam sednout ... konečně už je to to pravé "sednutí" .. kdy si prostě vezmu jen mikinu a jdeme si sednout do nějaké hospody na zahrádku a potom se jen tak rozhodneme jet do McDonaldu..(pro McSmažák :D ) a tak se nás do auta vecpe šest (rimmer, jenda, lufí, záhy, já a marta v kufru :D) Nakonec nás jelo "jen" 5 protože záhy vystoupil a šel pařit ke galerii kam jsme se potom taky dostali :D Jelikož nám do schránky přišli slevové kartičky do McD. tak to bylo hned lepší. Měli jsme slevu na strašně moc jídla :D a nevěděli si co vybrat...
Dojedli jsme, dojeli jsme a rozhodli se jít na návštěvu k pařící partičce u galerie :D ... tam to bylo fakt fajn... :D strašně moc lidí a fakt sranda :D když Marta vyskočila na Lufího a skoro ho porazila a nebo když otáčela značky :D Pak jsme s martou odešly do vavřince :D (volně dostupné záchody :D ) a když jsme vyšli už tam stálo auto s jirkou, lufím, alešem a buřilem :D .. jasně takže šest lidí v autě a já musela ležet na těch třech v zadu :D ... jelo se směr Renda :D .. vtipný to bylo :D :D
zakončení dne bylo vážně super :) no i když to byla spíš noc :D ... ale bylo to super ♥

stop! stop! stop!

3. dubna 2012 v 19:43 | Teenka |  my diary
Tumblr_m04i2jeprw1r5x9nlo1_500_large
Možná bych s tím vážně měla něco udělat :/ je to asi děsný mě furt poslouchat o tom jak je mi blbě. Proto už to ani neřikám. Dobře už mi dlouho nebylo. Myslim tim fyzicky. Jenže si nejsem jistá jestli s tim vážně chci něco dělat :)) Prostě nechci do nemocnice na ty různý vyšetření, který mi stejně nic neřeknou. Nemocnici prostě nevěřim. Třeba je to jen z toho že blbě jim :) ... každopádně vy co se o mě bojíte buďte v klidu...Nic mi neni ;))

peace and love

2. dubna 2012 v 18:38 | Teenka |  my diary
Tumblr_m1tcn2tjay1qh5lwdo1_500_large

Jo .. už mě to vážně nebaví..pořád jen výmluvy. výmluvy. Možná mě má rád, ale nic pro TO nedělá. Včera byl apríl, ale naštěstí nic zajímavého se nedělo :D žádný vtípek jsem neudělala a nikdo mě nepoctil svou láskou, že by si ze mě vystřelil. Jsem ráda :D
Zítra píšeme test z bio a vážně se mi na něj nechce učit. Jediný na co dokážu myslet je pan XY :(..což mě vážně štve. Mohla bych si zameditovat :D .. mm třeba bych našla vnitřní klid.