Červen 2011

ou NOU! :/

29. června 2011 v 22:24 | Teenka |  koš


wtf_omg_dpč_lol_mmm_sexy_
sakra už mi zbývá pouze jeden díííl ://
už se přibližuju ke zdárnému konci Bones. :D uháá těším se

28.6.2011 - Lidice González

28. června 2011 v 21:02 | Teenka |  my diary


V pondělí (tb 27.6.) jsme měli skvělý koncík ZLATÉ STŘEDNÍ. Pěvecký sbor našeho gymnázia. Některé písničky se mi opravdu líbily, ale někdy až moc ječely do toho super mikrofonku. Nejlepší byla jedna dívka plná odvahy, která sama zazpívala It's my life od Bon Jovi (dala bych vám sem odkaz .. jen si myslím že tuhle písničku každý zná :D )

A dneska jsme byli se školou v Litoměřicích na filmu jménem Lidice. Všichni mi ten film strašně vychvalovali a říkali jak je to dojemný atd. ... Moc mě ten film nezaujal no. Bylo to divný. Bylo dojemný jak přišel na zasněžený pole a Lidice nikde ... a zoufale běžel a hledal jakkýkoli základ. .. (promintě kdo to ještě neviděl...tohle není nic duležitýho ve filmu :D ) Jinak nic extra. Na tom dnu byly super dvojsedačky v zadní řadě v kině a pak super obídek ve školní jídelně...:)

Ve 2 hodiny byla naplánovaná schůze KSCM. (schůze komise s citovým melounem > achjo vždycky na tuhle zkratku vymyslíme jinou ptákovinu) koupali jsme se a vyřešili jsme definitivně celou chatu. Bylo to kůůl. Pak ještě do rendy, kde jsme potkali Zdendy s Vláďou a po dlouhé době pokecali. :))

26.6.2011 - Super "super" den

26. června 2011 v 19:39 | Teenka |  my diary


Nemyslete si že dnešní den byl nějak super. Ale nebyl ani tak děsnej jak se podle titulku zdá .. :D Je to tam schválně aby se od plusu odečetlo mínus a vznikla 0. Průměrný den. :D Já jsem celá průměrná takže mi to ani nevadí. :D
Dneska jsem se ještě vzpamatovávala z mé střevní chřipky (jak jsem, určitě správně, diagnostikovala svému tělu podle příznaků).Štvalo mě to, že jsem musela zůstat doma. Že jsem musela pít heřmánkovej a fenyklovej čaj. Že jsem se nemohla ani hnout. Ale to, že jsem neměla asi tak dva dny vubec hlad mě vůbec neštvalo. :D
Včera jsem jela k babičce. Užily jsme si to. Povídaly jsme si a drbaly hlavně.:D. Byla to veliká sranda. Dneska jsem nic nedělala. Jen spala a nabírala energii na prázdniny, kterou podle všech akcí opravdu budu potřebovat. Koukala jsem na zvláštní film. Neznámý svůdce. Asi bych se na něj nekoukla kdyby tam nehrál Bruce Willis. No je to jeden z těch filmů, na který se kouknete jednou a pak už nemusíte. Ale je to zajímavý. :D

Miluju tě!

22. června 2011 v 19:05 | Teenka |  my diaryJÁ VÍM :P...

20.6.2011

20. června 2011 v 19:49 | Teenka |  my diary


V pátek jsme se chystali na Mácháč. Sbalila jsem si a těšila se pod stan. Přijeli jsme, postavili stan, šli se projít a pak dlouho do noci si povídali. Mysleli jsme, že bude krásně. O půlnoci ale začalo hodně pršet a hnedka druhej den bylo pěkně hnusně.. :D Tak jsme jeli domů.

Sobota byla velkáá nuda. Grilování a pak jen spánek.Neděle byla lepší. Šla jsem uklízet a vydělala si zase nějaké peníze. Pak nakonec projet na kole. Ten protivítr byl děsnej. Šlapala sem na místě a nešlo to. :D

Dneska (datum v titulku) jsme jeli se třídou do LTM. Ale nakonec nás bylo jen 12. :D Koupila jsem si šaty a bylo tam fajn. Pak mi napsaly holky jestli nechci jít ven no a tak jsme šly. Bylo to kůůl. Dohadovali jsme chatu, která bude stát strašný money :D Toť vše

za sprosté slovo 2 minuty ticha!

15. června 2011 v 22:00 | Teenka |  my diary


Tak opět začnu školou.. V domění, že už mám všechny známky v pohodě a že nebudeme psát jsme si o fyziku napsali testík. :D Čekanej.. Zjistila sem to ten den ráno. :D to nevadí. Akorát mi to asi zkazí známku.://.
Po škole jsem se dohadovala s ančou a ájou jestli nepujdem někam ven nebo na waterpipe. Nakonec jsme stejně skončily u mě na "pikniku". Měla jsem se učit s holkama na zeměpis, protože mi jde o 1. Ale co Cluedo je o hodně větší zábava než učení. :D .
"Jo aháá to byla jiná trubka"
"Hej Ájo proč to řikáš. Ještě že jsem to věděla už předtim."
Ančo řikám ti ještě jednou, že jsem jí neukazovala olověnou trubku ale paní Bílou :D. Ale stejně jsme všichni věděli, že seš vrah!!! :D Video a vtipný fotky, který byly vtipný jen pro nás.
K titulku. Holky už o fyziku byly nervozní a naštvaný a tak byly hodně sprostý :D ...
"už sem si zvykla řikat ti 'seš píča' ze srandy"
Domluvily se a do konce školního roku budou mluvit jen spisovně a nesprostě. Po chvíli u nás ta spisovnost zřejmě padla a zkoušely jsme jen nemluvit sprostě. Když řekneš slovo sprostě budeš muset 2 minuty mlčet. :D :D Ach blbej trest.
Toť vše o mém skvěle stráveném dni.
P.S.: Koukáte se na zatmění? Já bych ráda koukala jen u nás je zataženo a není nic vidět ://

"kam běžíš R2?"

14. června 2011 v 22:23 | Teenka |  my diary


Škola ? Nuda...vážně nuda. Nejenom nuda ale i vedro. Když v naší třídě je asi 23°C. Myslela sem, že padnu. Ve škole už mě to vážně nebaví. Známky sice nejsou uzavřený, ale přijdu si tam zbytečná. Je plno jinejch lidí co si potřebujou opravit známky. Ale vlastně ne .. ty tam ani nechoděj. :D WAU jak vtipné.
Po škole jsem šla domů, dokoukala Skins a pak šla na šestý díl serie jménem STAR WARS ... uáá .. ten HAN je vážně hezkej..:D no jo Harrison Ford byl vážně k nakousnutí.. :D mmm *ALFA*

Star Wars

14. června 2011 v 14:56 | Teenka |  koš

Když se řekne vesmír, tak mě dřív napadla astrologie, hvězdy, planety a komety. Teď už ne. Zřejmě jsem vstoupila do jiné dimenze a odteď když se řekne vesmír vybavím si STAR WARS.
Luka s princeznou Leiou a taky Hana se Žvejkem.. :) mmm HAN * :D
V jednom díle se dokonce sešli 3 nejroztomilejí postavy ze SW. C3PO + Joda + R2 :D huhu
Dokonce bych i řekla, že se to dá považovat za klasiku, kterou by měl každý vidět :D Dobře to jsem si asi dovolila hodně.

story about the funnel

6. června 2011 v 16:46 | Teenka
Stroj času...připomene mi to hned dvě věci.

Film ve kterém jednomu vynálezci zemřela žena a on se vracel stála zpátky v čase aby ji zachránil. Ani jednou se mu to však nepovedlo. Když se vracel zpátky do své doby aby to zkusil znovu, zaspal nějak správný čas a vzbudil se až v roce 800 000 A ten svět vypadal uplně jinak. Nebylo tam město plné moderních věcí a vysokých budov. Byla to džungle, kde se lidé ukrývali na stromech před zmutovanými opicemi (nevím to přesně, ten film sem viděla když sem byla malá)
A ted ta druhá věc. Pro mě důležitější a vtipnější. Naše napsaná hra. Story about the FUNnel :). Snažíme se to zkoušet na dramatu, ale nějak nám to nejde. Tak se to nejspíš zruší.://. Ta hra je o vědkyni jménem Emily, která je tak trochu outsider. Neví jak se má k lidem chovat. Nemá žádné kamarády, kromě imaginárního jménem Pepa. Sestrojí stroj času a postupně si k sobě vodí lidi z různých dob. Nakonec to skončí pro ni špatně. Zůstane zase sama. :D
Fakt nám to dalo práci a nevim jestli se to uchytí no :D