Duben 2011

Mlácení u Alice (25.4.2011 - Velikonoce)

30. dubna 2011 v 12:36 | Teenka |  my diary

V půl devátý jsem dorazila k Áje :) Bylo to supr. Po dlouhý době zase u ní v pokoji a hráli jsme Carcasone a kažou chvíli jsme otevírali klukům co zvonili :D. Jo neměli jsme doma vajíčka tak jsem vzala karamelky a pak jablkovou Amundsenku :)). Přišlo takových kluků ale nejvíc to bolelo od Davea :) ten fakt švihal.
Taky jsme vyráběly věci s fima (modurit), ale přišli pro nás kluci a tak jsme to nestihly dodělat. :/. Šli jsme do Legendy :) chvilku tam byli a já pak šla spokojeně domů spát .. (ehm bylo tak 12) :D
Asi tak ve 4 mi napsal J. abych s ním šla ven .. :) tak jsem šla ještě ven a pak byla chvilku s Týnkou ... do školy se mi fakt vubec nechtělo, ale prázdniny dopadli vážně krásně:) bavili mě.

24.4.2011 - Řípská pouť 2/2

26. dubna 2011 v 14:43 | Teenka |  my diary


V neděli jsem šla po dlouhém přemlouvání s mojí Týnkou na pouť znova :D Šla jsem s ní na break dance a zdálo se mi to rychlejší než to bylo večer :D ale to určitě byl jen sen .. Pak sme se vyfotily u té super velké zelené housenky, která chrlila páru. Škoda že to tam neni vidět. :D

Řípská pouť - 23.4.2011

24. dubna 2011 v 13:06 | Teenka


Pouť byla skvělá. Měli jsme dohodnutý sraz v 15:30 na náměstí u kašny a jeli jsme busem přímo do Krabčic/Rovného. Tak jsem se těšila až ucejtím tu vůni trdelníku a praženejch mandlí. Ale docela mě to zklamalo. Nic moc atrakce (na který by se dalo koukat, protože já na atrakce nechodim :D ) Ale autíčka byli nejlepší :) ty prostě u mě vedou. Natěch sem byla hodněkrát. Baví mě bourat do těch druhých lidí :). A pak mě přemluvili LuFí s Vilémem na BreakDance. Bylo to moje poprvý :D :D. A zrovna zrychlená jízda :// :D ale byla to sranda. Pak na konci sem vubec nevěděla kde jsem a co se se mnou stalo :D ... z Řípu jsme šli pak pěšky přes Vesce a tam je malej rybníček :D no jo LuFí s Vilémem a se Zmetkem se tam vykoupali :D a pak zase jsme šli spokojeně domů :D BYla to sranda..(kdybych neměla ten kašel)

černobílá

17. dubna 2011 v 22:34 | Teenka


..hodně lidí kouká na svět přes růžové brýle. Tohle nemužu říct. Prostě pro mě je svět bud černý a nebo bílý ... Je to jako Jing-Jang. Sice je v dobru zlo a naopak.
Občas vás potká ta nálada kdy máte jen černo v hlavě a kdy prostě dobrá nálada uvízla někde v zácpě dalších pocitů. Černo. Jen děsný pocit těžkosti jako když máte na hrudníku kámen. Už si říkáte kdy sakra přijde ta dobrá nálada. Skoro jako v animáčcích. Např Griffinovi
Představím si hodně bílých věcí který vyvolávají radost. Sníh ( vždycky si představím moje dvě skvělé kamarádky, které jsou nadšené když spadnou na zem první vločky sněhu). Bílá tylová sukně ( ano opět moje supr dupr kamarádka, která miluje tylové sukně). Bílé mraky (když vypadají jako ze Simpsnů a koukáme na ně s tatkou). Nebo bílou sovu kterou vidím v Zoo a kterou milovala moje mamka. Jo radši ty bílé věci než ty černé .. :) jenže bez černé barvy nejde žít přeci. I když podlě vědců černá barva není barva..protože jako jediná pohlcuje světlo a teplo .. :) míto toho aby ho odrážela .. ZMATEK :)