Březen 2009

Chudák človík :(

31. března 2009 v 21:18 | TeenKa

Pomozte tomuto človíku. Už staletí mácha rukou ale nemuže přestat dokud neobletí všechny blogy. Proto si ho tam dejte

První jarní sluníčko =D KONEČNĚ

31. března 2009 v 16:04 | TeenKa |  my diary
Tenhle obrázek mě fascinuje. Je tak obyčejný a přitom tk krásný. =D. Autora musela ta zeď zaujmout.=). Vždyť je to jenom žlutá zeď a jsou tam dvě cesty. Možná chtěl naznačit dobro a zlo. A každý by si určil která cesta je mu blíž.=). U mě je blíž ta cesta dobra. Neříkám že bych byla nějakej andílek. xD. To opravdu ne. Ale nejsem zase mrcha, která se vykašle na kámoše a stará se jenom sama o sebe. =(.

Jak se máme? U nás konečně vykouklo první jarní sluníčko..A hned mám lepší náladu. Už cítím že to jaro prostě přijde. =). Dneska ve škole celkem cajk =D. Nuda jako obvykle.

Odpoledne nikam nejdu..I když by to z to stálo..Jenže už mám naplánovaný večer a tak musím zustat doma a učit se (=/). Emm...ale ten muj zpusob učení je že se koukám do učebnice a přitom myslím na něco uplně jiného. Například se koukám z okna a pozoruju lidi co kolem projdou. Nebo v zimě když sněží ihned si představím Grinche. Znáte tu pohádku, ne? Kdovíci kteří žili v jedné vločce...a vždycky mě zajímalo která vločka to vlastně je..=)

Trošku pošuk sem já vim..=) Ale vypsat se musím. |Když už sem tu dlouho nebyla|..=D

FACEBooK

29. března 2009 v 15:16 | TeenKa |  my diary
Fajne vajne...Už je konečně jaro..:)) Potřebovaly sme to uplně všichni..probudím se do krásného jarního dne, podívám se z okna a.....SNĚŽÍ!!! Zbláznila bych se z toho..Chci se už koupat, chci aby bylo teplo, abych se nemusela třást zimou když jdu ven, abych si na sebe vzala kratasy a kecky a šla bez mikiny..:(( Ta zima už mě přestává bavit :(.
No tk snad to bude všechno OK a nezblázní se to jako to počasí rádo dělá..=).